dla pacjentów    |    strona główna


SZKOLENIA i KURSYAKADEMIA ROZWOJU STOMATOLOGAArchiwum szkoleńPARTNERZYMETODY LECZENIAKONTAKT DLA LEKARZYAkademia Rozwoju Stomatologa

Akademia Rozwoju Stomatologa powstała z myślą o lekarzach szukających możliwości dokształcania się w różnych dziedzinach stomatologii ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii jamy ustnej. Dlatego do grona naszych wykładowców i istruktorów zapraszamy zarówno lekarzy klinicznych, wykładowców akademickich jaki i lekarzy prowadzących praktyki stomatologiczne.

Ufamy, że połączenie wiadomości teoretycznych oraz zajęć praktycznych daje osobie szkolącej się możliwość dogłębnego przestudiowania danego zagadnienia a kontakt z osobami wykonującymi daną procedurę w swojej praktyce pozwoli nabrać pewności w jej stosowaniu i umożliwi rozwinięcie własnych umiejętności oraz poszerzy zakres proponowanych pacjentowi rozwiązań terapeutycznych.

Nasze szkolenia są prowadzone w małych grupach, tak aby każdy uczestnik miał możliwość osobistego kontaktu z prowadzącym i przedyskutowania ewentualnych pytań i wątpliwości.
Wartością dodaną jest również możliwość skonsultowania własnych przypadków oraz skorzystania z bezpośredniej pomocy wykładowców i instruktorów we własnej praktyce.

 

 

 


DLA PACJENTÓW

» chirurgiatwarzy.pl
» ZESPÓŁ
» ZAKRES LECZENIA
» ZABIEGI
» LINKI
» KONTAKT
DLA LEKARZY

» SZKOLENIA i KURSY
» AKADEMIA ROZWOJU STOMATOLOGA
» PARTNERZY
» METODY LECZENIA
» KONTAKT DLA LEKARZY
STRONA GŁÓWNA   |   MAPA SERWISU   |   KONTAKT
e-mail: kontakt@chirurgitwarzy.pl