dla pacjentów    |    strona główna


SZKOLENIA i KURSYAKADEMIA ROZWOJU STOMATOLOGAPARTNERZYMETODY LECZENIAKONTAKT DLA LEKARZYSzkolenia i kursy

W ramach platformy chirurgiatwarzy.pl organizujemy lub współorganizujemy profesjonalne kursy i szkolenia z zakresu technik operacyjnych i rozwiązań terapeutycznych stosowanych w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej.

Jako unikatowy na rynku polskim sposób zdobywania wiedzy i umiejątności proponujemy udział w zabiegach operacyjnych „na żywo“ wraz z możliwością asystowania i wykonywania poszczególnych procedur przez uczestnika kursu.

Prowadzimy indywidualne konsultacje dla lekarzy chirurgów i ortodontów z zakresu chirurgii ortognatycznej obejmujące szczegółową analizę przypadku, omówienie rozwiązań terapeutycznych i stworzenie kompleksowego planu leczenia, jak również jego wdrożenie w życie.

Zapraszamy również do współpracy lekarzy stomatologów zainteresowanych wykorzystaniem leczenia chirurgicznego we własnej praktyce zarówno w zakresie implantologii jak i chirurgii stomatologicznej oraz poszerzeniem własnych horyzontów i zdobyciem nowych umiejętności.
Nasze wsparcie obejmuje zarówno część teoretyczną jak i możliwość indywidualnego praktycznego szkolenia z danej dziedziny oraz wykonywanie lub asystę przy wybranych zabiegach chirurgicznych w jamie ustnej.

Więcej informacji: szkolenia@chirurgiatwarzy.pl 


DLA PACJENTÓW

» chirurgiatwarzy.pl
» ZESPÓŁ
» ZAKRES LECZENIA
» ZABIEGI
» LINKI
» KONTAKT
DLA LEKARZY

» SZKOLENIA i KURSY
» AKADEMIA ROZWOJU STOMATOLOGA
» PARTNERZY
» METODY LECZENIA
» KONTAKT DLA LEKARZY
STRONA GŁÓWNA   |   MAPA SERWISU   |   KONTAKT
e-mail: kontakt@chirurgitwarzy.pl