dla pacjentów    |    strona główna


SZKOLENIA i KURSYAKADEMIA ROZWOJU STOMATOLOGAArchiwum szkoleń•  Szkolenie ARS III•  Szkolenie ARS II•  Szkolenie ARS IOpis szkoleniaProgram szkoleniaWykładowcyTermin i miejsce szkoleniaKontaktPartnerzy i SponsorzyPARTNERZYMETODY LECZENIAKONTAKT DLA LEKARZYWykładowcy

Dr n. med Aleksandra Rzeszut specjalista periodontologii (chorób przyzębia i błon śluzowych jamy ustnej). Nauczyciel akademicki, były adiunkt w Katedrze Periodontologii AM we Wrocławiu. Studia stomatologiczne ukończyła z wyróżnieniem. W styczniu 2008 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. W obecnej chwili prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną. Jest autorem licznych publikacji naukowych. Jej pasją jest chirurgia periodontologiczna, a prywatnie pływanie - w 1993 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Polski na dystansie 200 m stylem motylkowym.

 

 

 

 

 

 

Dr n. med. Rafał Dobrakowski w 1997 roku ukończył studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Wrocławskiej Akademii Medycznej. W 2006 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych w zakresie stomatologii - specjalność: chirurgia szczękowo-twarzowa, a w 2007 roku tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej. Jego pasją jest implantologia i implanto-protetyka. W roku 2010 rozpoczął dwuletnie Curiculum Implantologiczne na Uniwersytecie w Nowym Jorku, skończone z sukcsem w 2012 roku. Brał udział w wielu szkoleniach z zakresu implantologii, chirurgii tkanek miękkich oraz regeneracji kości. Prowadzi własną praktykę stomatologiczną we Wrocławiu.

 

 

 

 

 

 

Dr n. med. Rafał Nowak absolwent Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2000 roku, obecnie adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo – Twarzowej UM we Wrocławiu, Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo Twarzowej oraz członek i stypendysta European Association for Cranio-Maxillo-Facial Surgery. Odbył staże kliniczne w renomowanych europejskich szpitalach m.in. w Szpitalu Św. Jana w Brugii (Belgia), Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Munster (Niemcy). W praktyce ukierunkowany na leczenie chirurgiczne zaburzeń szkieletu czaszki twarzowej. Szczególne zainteresowania obejmują chirurgię ortognatyczną i traumatologię czaszkowo-szczękowo-twarzową, dystrakcje kości twarzoczaszki, chirurgię przedprotetyczną, zastosowanie osteosyntezy w leczeniu schorzeń czaszki twarzowej oraz wykorzystanie diagnostyki cyfrowej w planowaniu leczenia chirurgicznego. W wolnych chwilach sympatyk deski w każdym wydaniu - na śniegu, wodzie i kółkach.


DLA PACJENTÓW

» chirurgiatwarzy.pl
» ZESPÓŁ
» ZAKRES LECZENIA
» ZABIEGI
» LINKI
» KONTAKT
DLA LEKARZY

» SZKOLENIA i KURSY
» AKADEMIA ROZWOJU STOMATOLOGA
» PARTNERZY
» METODY LECZENIA
» KONTAKT DLA LEKARZY
STRONA GŁÓWNA   |   MAPA SERWISU   |   KONTAKT
e-mail: kontakt@chirurgitwarzy.pl